Ricardo Quaresma’nın panik anları! Sarışın güzelle yakalandı

2010-2013 ve 2015-2019 yılları arasında Beşiktaş’ta forma terleten başarılı futbolcu Ricardo Quaresma, 2013 yılında Daphney Quaresma ile nikah masasına oturmuştu.

Neredeyse 11 yıldır mutlu bir birliktelikleri olduğu bilinen ünlü çiftin 2 çocukları var.

“ONUNLA KARTON BİR EVDE YAŞASAK DA MUTLU OLURDUM”

Daphney Quaresma, bir dönem verdiği röportajda eşiyle ilgili “O çok iyi bir eş ve hepsinden önemlisi çok iyi bir baba. Maçlar nedeniyle evden ayrı kaldığı zamanları hep bizimle olmaya çalışarak telafi etmek istiyor. Onunla karton bir evde yaşasak da mutlu olurdum çünkü bizi hep özel hissettirmeye çalışırdı buna eminim” şeklinde konuşmuştu.

GECE HAYATINA DÖNÜŞ

Bir dönem Beşiktaş’da top koşturan eski futbolcu Ricardo Quaresma, önceki gün bir ödül töreni için İstanbul’a geldi. Törende ödül alan Quaresma, istanbul gece hayatını çok özlemiş olacak ki, soluğu gece Bebek’te bir mekanda aldı.

PANİK YAPTILAR

Sarışın bir güzelle oturan eski futbolcu, flaşların patlamasıyla kısa süreli şok yaşadı. Görüntülendiğini fark eden gizemli güzel, eliyle yüzünü gizlemeye çalışsa da bu çabasında başarılı olamazken, hanımefendinin kim olduğu ise merak konusu oldu.

EŞİ PAYLAŞIM YAPTI

Yıldız futbolcunun bir sarışınla Bebek’te görüntülenmesinin ardından çıkan haberlerden sonra Quaresma’nın eşi Daphny Quaresma Quaresma’dan sosyal medya paylaşımı geldi. Daphny, 11 yıllık eşiyle verdiği pozunu sevenlerinin beğenisine sundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x